Доставка профнастилу та металочерепиці в Одесі

Профільований лист та металочерепиця відносяться до негабаритних вантажів. Для їхнього транспортування необхідно найняти спеціальний транспорт. Щоб у дорозі матеріали не змістилися і не зазнали механічних пошкоджень, їх потрібно правильно закріпити у кузові. Щоб позбавити своїх покупців необхідності вирішувати ці непрості завдання, компанія “МІСТ-АЗІЯ” організувала доставку профнастилу по Одесі та в прилеглі населені пункти. Ця послуга коштує недорого, береже нерви та час наших клієнтів.

Послуга доставки профнастилу та металочерепиці в Одесі

Перевезення будматеріалів здійснюється відкритими вантажними автомобілями, кузови яких дозволяють розмістити листи завдовжки до 4 метрів. Щоб унеможливити пошкодження продукції, ми індивідуально упаковуємо кожну партію, акуратно завантажуємо її за допомогою крана-балки. Навантаження та пакування товарів виконується безкоштовно. Розвантаження матеріалів організовує замовник. Для отримання матеріалів зі складу представникам юридичних осіб необхідно мати при собі такі документи: копію свідоцтва платника ПДВ та довіреність (оригінал).

Як оформити доставку?

Щоб скористатися доставкою металочерепиці, потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Надіслати заявку для оформлення замовлення на продукцію.
  2. Сплатити товар зручним способом (безготівка, банківська карта, готівка).
  3. Звязатися з менеджером компанії за вказаними на сайті телефонами та повідомити адресу та бажаний час доставки.

Компанія “МІСТ-АЗІЯ” виконує доставку профнастилу до всіх районів Одеси: Київський, Суворовський, Малинівський, Пересип, Чубаївку та інші. Телефонуйте, і ми оперативно виконаємо роботи з гарантією цілісності та збереження матеріалів.